pages.manu.images.menu
Menu QR online. Menu NFC online. Menu QR / NFC online.
Menu QR online.

Jak zeskanować kod QR / tag NFC?

Wystarczy otworzyć aplikację aparatu i skierować telefon nad unikalny kod QR lub po prostu przyłożyć go do tagu NFC. Bez instalowania jakiejkolwiek aplikacji.

Zobacz przykładowe menu
Menu restauracji online. Menu QR / NFC.

Pełna personalizacja

Menu restauracji jeszcze nigdy nie było tak piękne. Dostosuj każdy element. Twoje logo, zdjęcia, kolory akcentowe - pełna personalizacja wyglądu. Do tego harmonogramowanie menu i kategorii np. na potrzeby menu śniadaniowego czy sezonowego, natychmiastowa zmiana dostępności potraw oraz integracja z social mediami. Smacznego!

Prosta konfiguracja apetitio.

Konfiguracja w kilka kliknięć

Prosty i intuicyjny panel który pozwala sprawnie zarządzać całą restauracją. Dodawanie nowych potraw do menu nigdy nie było tak proste, a zmiany publikowane są natychmiast. Zmiana dostępności? Proszę bardzo! Bez drukowania. Bez wykreślania.

Prosta konfiguracja apetitio.
Menu dostępne dla wszystkich.

Menu online dostępne dla wszystkich

Daj dostęp do Twojego pięknego menu restauracji wszystkim, którzy tego potrzebują. Korzystaj z przyjaznego linku w mediach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wizytówki swojego lokalu.

https://apetitio.pl/ twoja-nazwa

Co jeszcze?

Harmonogramowane menu online i kategorie.

Harmonogramowane menu online i kategorie

Wiele menu online (sezonowe, śniadaniowe).

Wiele menu online (sezonowe, śniadaniowe)

Wielojęzyczne menu online.

Wielojęzyczne menu online

Natychmiastowa zmiana dostępności potraw.

Natychmiastowa zmiana dostępności potraw

Profil restauracji.

Profil restauracji

Integracja z social mediami.

Integracja z social mediami

Menu online dostępne pod prostym adresem.

Menu online dostępne pod prostym adresem

Menu QR.

Menu QR

Menu NFC.

Menu NFC

Bez instalowania jakichkolwiek aplikacji.

Bez instalowania jakichkolwiek aplikacji

Aplikacja w chmurze.

Aplikacja w chmurze

Oprogramowanie przyjazne środowisku.

Oprogramowanie przyjazne środowisku

Szeroka oferta apetitio.

Gotowi na pyszne i zawsze aktualne menu online?

Wystarczy podać nazwę restauracji i adres e-mail,
na który zostanie przesłany dostęp do panelu obsługi.

Dziękujemy za zamówienie!

W ciągu najbliższych 24 godzin otrzymasz dostęp do panelu obsługi dla Twojej restauracji.

Kody QR możesz zamówić w postaci gotowych naklejek tutaj
lub możesz wydrukować je we własnym zakresie.

Twój zespół apetitio

Wezwij kelnera w apetitio.

Obsługa kelnerska na wyciągnięcie kciuka

Prześcigaj oczekiwanie gości, bo czekanie to przeżytek.

Zobacz jak obsługa kelnerska może być dostępna na wyciągnięcie kciuka
Wezwij kelnera w apetitio.
Wezwij kelnera w apetitio.
Zamówienie w apetitio.

Zamawianie do stolika

Zamawianie i domawianie wprost do stolika. Koniec z czekaniem, koniec z zatabaczoną obsługą.

Dowiedz się jak działa zamawianie do stolika
Zamówienie w apetitio.
Zamówienie w apetitio.

Często zadawane pytania

apetitio stworzone z myślą o branży gastronomicznej, ale doskonale nadaje się również dla branży hotelarskiej, kin, teatrów a nawet linii lotniczych. Idea sprzedaży "do miejsca", "na wynos" czy "z dostawą" pozwala nie tylko polepszyć jakość świadczonych usług, uzupełnić braki w obsłudze ale także zaoferować zupełnie nowe możliwości sprzedaży towarów i usług. Można więc powiedzieć, że nadaje się dla każdego rodzaju biznesu, w którym występuje natychmiastowa sprzedaż, a w szczególności dla branży gastronomicznej.

Nie, apetitio działa bez instalowania czegokolwiek na urządzeniach. Wystarczy, aby Twoi goście skorzystali z telefonu z wbudowanym aparatem (funkcją skanowania kodu QR jest obecnie standardem w większości urządzeń, natomiast w przypadku jej braku zapraszamy na stronę https://apetit.io gdzie również znajduje się skaner) lub czytnikiem NFC oraz dostępem do Internetu.

apetitio nie tylko nie zabiera kontaktu klientem, ale go wzmacnia. Obsługa w lokalu uczestniczy w tym samym stopniu w procesie zamawiania, co podczas tradycyjnego zamawiania. Proces zamawiania w apetitio został zaprojektowany tak, żeby odwzorować klasyczną komunikację klienta z kelnerem i wzmocnić ją tam, gdzie jest taka potrzebne. Dzięki temu klient ma dostęp do obsługi zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje. Obsługa natomiast zawsze wie jakie są potrzeby klientów i może podejść od razu, gdy zostanie przywołana przez nich.

Ilość czasu jaką musi poświęcić obsługa na zebranie zamówienia w sposób klasyczny jest zdecydowanie większa, niż czas który poświęci na obsługę panelu apetitio. W aplikacji dla obsługi wszystkie informacje otrzyma w czasie rzeczywistym w czytelnej formie. Będzie mogła natychmiastowo przekazać je na kuchnię, lub przenieść zamówienia do systemu POS. Zaoszczędzony czas będzie mógł być spożytkowany na inne czynności, co przełoży się na lepszą jakość obsługi. Dzięki strefom nie trzeba dedykować konkretnej osoby do obsługi apetitio - każda osoba może być odpowiedzialna za inną, własną strefę. Nie ma więc zagrożenia co do zwiększenia nakładu pracy - będzie jej mniej i z pewnością będzie przyjemniejsza.

Nie, Twoi goście nie płacą dodatkowo, gdy zamawiają przez apetitio. Ty również nie płacisz prowizji, gdy Twoi goście zamawiają przez apetitio w lokalu.

Oczywiście. Choć sam proces zamawiania przy zwiększonej liczbie personelu nie będzie celem samym w sobie, to już możliwość domówienia w dowolnym momencie i tym samym zachowania pełnej intymności spotkania jest bezcenna. apetitio to również możliwość natychmiastowego przywołania obsługi, bez kłopotliwego podnoszenia ręki, szukania wzrokiem czy innych, wyrafinowanych metod. Płatność także może odbyć się w sposób dyskretny i natychmiastowy gwarantując jeszcze lepsze doświadczenie restauracji na najwyższym poziomie.

apetitio dostarcza szereg korzyści zarówno restauratorom jak i gościom. Dzięki funkcjom zapewniającym szereg rozwiązań usprawniających zarówno zamówienia w lokalu jak i poza nim korzystnie wpływa na wizerunek lokalu pokazując, że dla jego właścicieli dobro gości jest zawsze na pierwszym miejscu. Szacunek do czasu to wartość, która w dzisiejszym świecie jest absolutnie bezcenna.