Wezwij kelnera z apetitio.

Obsługa kelnerska na wyciągnięcie kciuka

Dzięki apetitio będziesz bliżej swoich gości szybciej i sprawniej reagując na ich potrzeby.

Twoi kelnerzy i kelnerki od razu wiedzą kto potrzebuje ich rady i pomocy.

Lepszy kontakt dzięki apetitio.
Więcej czasu dzięki apetitio.

Czekanie to przeżytek

Kontroluj czas oczekiwania poszczególnych stolików. Zawsze wiesz kto i jak długo czeka.

Krótszy czas oczekiwania dzięki apetitio.
Widok restauracji w apetitio.

Widok restauracji online

Nic nie umknie uwadze obsługi. Uzyskaj przejrzystość dzięki podziałowi na strefy i stoliki. Każda potrzeba znajdzie swoje miejsce. I powiadomienie.

Widok restauracji w apetitio.

Co jeszcze?

Podział restauracji na strefy.

Podział restauracji na strefy

Wybór metody płatności.

Wybór metody płatności

Inteligentne powiadomienia.

Inteligentne powiadomienia

Podgląd całej restauracji na jednym ekranie.

Podgląd całej restauracji na jednym ekranie

Menu QR.

Menu QR

Menu NFC.

Menu NFC

Bez instalowania jakichkolwiek aplikacji.

Bez instalowania jakichkolwiek aplikacji

Aplikacja w chmurze.

Aplikacja w chmurze

Oprogramowanie przyjazne środowisku.

Oprogramowanie przyjazne środowisku

Oferta apetitio.

Gotowi nie przegapić żadnej potrzeby gości?

Usprawnij działanie Twojego lokalu!
Sprawdź dostępne pakiety apetitio

Sprawdź ofertę
Menu online. Menu QR / NFC.

Zawsze aktualne menu restauracji online

Bez drukowania, bez wykreślania, bez opłat.
Estetyczne, higieniczne i ekologiczne!

Zobacz jak wygląda menu online apetitio
Menu online. Menu QR / NFC.
Menu online. Menu QR / NFC.
Zamówienie w apetitio.

Zamawianie do stolika

Zamawianie i domawianie wprost do stolika. Koniec z czekaniem, koniec z zatabaczoną obsługą.

Dowiedz się jak działa zamawianie do stolika
Zamówienie w apetitio.
Zamówienie w apetitio.

Często zadawane pytania

apetitio stworzone z myślą o branży gastronomicznej, ale doskonale nadaje się również dla branży hotelarskiej, kin, teatrów a nawet linii lotniczych. Idea sprzedaży "do miejsca", "na wynos" czy "z dostawą" pozwala nie tylko polepszyć jakość świadczonych usług, uzupełnić braki w obsłudze ale także zaoferować zupełnie nowe możliwości sprzedaży towarów i usług. Można więc powiedzieć, że nadaje się dla każdego rodzaju biznesu, w którym występuje natychmiastowa sprzedaż, a w szczególności dla branży gastronomicznej.

Nie, apetitio działa bez instalowania czegokolwiek na urządzeniach. Wystarczy, aby Twoi goście skorzystali z telefonu z wbudowanym aparatem (funkcją skanowania kodu QR jest obecnie standardem w większości urządzeń, natomiast w przypadku jej braku zapraszamy na stronę https://apetit.io gdzie również znajduje się skaner) lub czytnikiem NFC oraz dostępem do Internetu.

apetitio nie tylko nie zabiera kontaktu klientem, ale go wzmacnia. Obsługa w lokalu uczestniczy w tym samym stopniu w procesie zamawiania, co podczas tradycyjnego zamawiania. Proces zamawiania w apetitio został zaprojektowany tak, żeby odwzorować klasyczną komunikację klienta z kelnerem i wzmocnić ją tam, gdzie jest taka potrzebne. Dzięki temu klient ma dostęp do obsługi zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje. Obsługa natomiast zawsze wie jakie są potrzeby klientów i może podejść od razu, gdy zostanie przywołana przez nich.

Ilość czasu jaką musi poświęcić obsługa na zebranie zamówienia w sposób klasyczny jest zdecydowanie większa, niż czas który poświęci na obsługę panelu apetitio. W aplikacji dla obsługi wszystkie informacje otrzyma w czasie rzeczywistym w czytelnej formie. Będzie mogła natychmiastowo przekazać je na kuchnię, lub przenieść zamówienia do systemu POS. Zaoszczędzony czas będzie mógł być spożytkowany na inne czynności, co przełoży się na lepszą jakość obsługi. Dzięki strefom nie trzeba dedykować konkretnej osoby do obsługi apetitio - każda osoba może być odpowiedzialna za inną, własną strefę. Nie ma więc zagrożenia co do zwiększenia nakładu pracy - będzie jej mniej i z pewnością będzie przyjemniejsza.

Nie, Twoi goście nie płacą dodatkowo, gdy zamawiają przez apetitio. Ty również nie płacisz prowizji, gdy Twoi goście zamawiają przez apetitio w lokalu.

Oczywiście. Choć sam proces zamawiania przy zwiększonej liczbie personelu nie będzie celem samym w sobie, to już możliwość domówienia w dowolnym momencie i tym samym zachowania pełnej intymności spotkania jest bezcenna. apetitio to również możliwość natychmiastowego przywołania obsługi, bez kłopotliwego podnoszenia ręki, szukania wzrokiem czy innych, wyrafinowanych metod. Płatność także może odbyć się w sposób dyskretny i natychmiastowy gwarantując jeszcze lepsze doświadczenie restauracji na najwyższym poziomie.

apetitio dostarcza szereg korzyści zarówno restauratorom jak i gościom. Dzięki funkcjom zapewniającym szereg rozwiązań usprawniających zarówno zamówienia w lokalu jak i poza nim korzystnie wpływa na wizerunek lokalu pokazując, że dla jego właścicieli dobro gości jest zawsze na pierwszym miejscu. Szacunek do czasu to wartość, która w dzisiejszym świecie jest absolutnie bezcenna.